Příjemnou noc, dnes je neděle 23.6.2024 23:02

Blog

Hledej...

Čeští slouhové by pozvali i Hitlera a ještě mu vlezli mezi půlky. Zemana možná vydírají, píše analytik Koller k Venezuele

V rozbouřeném světě nejaktuálněji krouží tornádo kolem středoamerické Venezuely. Země má v současnosti dva prezidenty, z nichž jeden stále ovládá zemi, ale toho druhého poté, co se hlavou státu prohlásil, uznala řada zemí včetně USA a České republiky. Martin Koller ve svém seriálu rozebírá události z trochu jiného pohledu, než ukazuje hlavní mediální proud.
Řadu příznivců prezidenta Miloše Zemana doslova šokovalo jeho pozvání pro samozvaného prezidenta Venezuely Guaidóa, známého rovněž jako Macrobama (Macron a Obama), o čemž jsem psal v rozsáhlém článku ve čtvrtek. U některých českých politiků naší demokratické vlády oligarchy Babiše i demokratické opozice slouhů oligarchů by mne takový tah neudivil. Ti by pozvali i Hitlera, Pinocheta nebo Franka, a ještě by jim o závod lezli do zadku, případně ještě hlasitě volali, jak to voní. Koneckonců to mnozí čeští demokraté předvádějí beze studu veřejně, někteří tajně, mezi půlkami Sorose, Albrightové, Babiše, Merkelové i sudeťáka Posselta. Zvlášť když by jim to někdo ze světových oligarchů nařídil. Ale oni jsou tak aktivní, že by závodili už před rozkazem. Kdysi před listopadem 1989 se říkalo o aktivních soudruzích, že aktivní blbec je horší než třídní nepřítel. Tehdy i dnes je to kádrové plus. Stačí se podívat na některé zcela bezcharakterní mladé soudruhy euromarxisty, především na socialisty ovládaných ministerstvech. K tomu lze jen dodat, že oligarcha Babiš by pravděpodobně pozvání poslal a podepsal, případně to zařídil cestou socialistického slouhy Petříčka schopného pravděpodobně čehokoli. Poté by v ČT u Bakaly a na Seznamu vykládal, že byl proti, a najdou se i troubové, kteří mu ještě věří, dokonce i mezi důchodci s celoživotní praxí v socialistické i euromarxistické demokracii oligarchů.

 

U Babiše je takové jednání běžné, ale u Zemana dosud nikoli. O to víc prezident mnohé udivil. Situaci kolem Venezuely vtipně komentoval Ivan David, který napsal článek ve stylu, že očekává, kdy se Drahoš prohlásí prezidentem, zatímco Tereza Spencerová pojala věc z jiného úhlu úvahou, kdy europarlament odhlasuje sesazení Macrona, kterého nesnáší převážná většina Francouzů. Zde bych doplnil, že prezidenta Madura podporuje podle obtížně ověřitelných informací kolem 80 % Venezuelců a 83 % odmítá prolhaného komedianta samozvance Guaidóa a americkou agresi (viz minulý článek) podporovanou nestydatými reprezentanty EU včetně většiny našich politiků, a to bez ohledu na mezinárodní právo. Ilustrativní je, že euromarxisté, kteří pod vedením multimiliardáře Babiše hrají před volbami do europarlamentu komedii sociálních hesel a žebráckých úplatků voličům a tváří se pomalu jako starostliví komunisté, zároveň napadají legálně zvoleného venezuelského prezidenta Madura. Logicky by měli dělat pravý opak, protože Maduro se snaží zvýšit životní úroveň většiny Venezuelců, ale euromarxisté z Bruselu i Prahy podporují podvodníka, který se ani nezúčastnil voleb, prohlásil se za prezidenta a podporuje oligarchy, jejichž cílem je Venezuelu rozkrást a kolonizovat. Hned je vidět, kdo je kdo.
Situace je udivující, protože Zeman by dříve nepozval nejen nějakého samozvance z Latinské Ameriky, ale ani domácího samozvaného kněze Halíka.

Zeman se v případě Venezuely evidentně a nečekaně postavil na stranu pražské havlérky, která sdružuje demokratickou vládu oligarchy Babiše, vládu i demokratickou opozici slouhů oligarchů, kde soupeří o první vniknutí auromarxisté Fiala, Kalousek, Bartoš a Bělobrádek. Téhož dne Mitrofanov napsal na Seznamu, že Zeman je prezident neschopný vládnout, k čemuž přidal svoji obvyklou, dosti vyčpělou propagandu. Slouha cizáků a oligarchů Mitrofanov evidentně ztrácí kontakt s realitou a patrně by Zemanovi nadával, i kdyby včera předal post prezidenta Drahošovi, Hilšerovi, Fischerovi nebo i Halíkovi, což by vyšlo nastejno.

Čtenář najde na Seznamu kromě popisu nahatých umělkyň a různých úchylů, reklamy, protiruské propagandy a neodborných, ne-li přímo pitomých a podlézavých vojensko-odborných blafů Security Magazínu samozvaného vlastence a válečníka Víta Bárty a jemu podobných expertů s modrou knížkou, oslavujících především uniformované germánské zločince, jen stále hloupější komentáře a zakuklenou propagandu od stále stejných slouhů na stejná témata. A demokratické vládě oligarchy Babiše, který sám vlastní mediální protinárodní impérium, stejně jako demokratické opozici slouhů oligarchů situace v médiích, především v ČT nevadí. Hned se poznají vlastenci, kterým leží na srdci blaho vlasti a národa, což by mělo začínat pravdou hlásanou již Husem i Masarykem.

Musíme si položit otázku, proč se Zeman tak trapně shodil a udělal ze sebe hlásnou troubu oligarchů. Možnosti jsou v podstatě dvě. Jednou z nich je jeho vydíratelnost, druhá jeho personální politika a z nich vyplývající informační servis a svoboda rozhodování a projevu. Vydíratelnost za nějaké chyby, omyly, či špinavosti, ne-li trestné činy z minulosti je ostatně profesním požadavkem na získání postu demokratického politika v EU a je úplně jedno, zda hraje roli vládní, nebo opoziční. Dokladem jsou Merkelová, Juncker, Babiš i soudruh Filip (jehož vydíratelnost je v Mariánských Lázních, zatímco u soudruha Dolejše v herně) i pokrytecký promuslimský papež František, který je urážkou křesťanstva a křesťanů, především díky své ostudné činnosti v Argentině. A zde si nedělejme iluze, prakticky na každého českého politika se něco najde z jeho, případně rodinné minulosti a pouze takoví mají možnost se dostat do popředí české komediální politiky. Pouze oni se dostávají jak ve vládních, tak opozičních partajích pražské havlérky na volební seznamy a v nich na volitelná místa. Slušní a vlastenečtí občané to v partajích demokratické vlády oligarchy Babiše stejně jako demokratické opozice slouhů oligarchů nikam nedotáhnou, pokud se nestanou bezcharakterními slouhy. Pražská havlérka a její šéfové v Aspen Institutu, Bruselu a Berlíně jiné kandidáty nedovolí.

Důvod Zemanovy vydíratelnosti se skrývá za zdmi zadluženého „Lihového domu“, kde charakter Hamáček zdatně plní plán při udržování pravdivosti tohoto pejorativního označení. Stačí si připomenout, že Zeman zcela nelogicky dlouhodobě podporuje ČSSD, přestože její vedení ho sprostě podrazilo a opakovaně a beze studu jej napadá. Výjimkou jsou vyložené kreatury typu Pocheho, který řídí slouhu Petříčka podle zájmů oligarchů a euromarxistů. Ostatně charakter Petříček se nechává řídit rád, stejně jako dříve jeho tatík, když z toho něco kouká. Nicméně je evidentní, že vedení ČSSD, přestože je proti Zemanovi, nesnaží se ho sesadit. Jako poslušný spolupracující prezident má pro ně větší hodnotu než jako bývalý prezident nahrazený nějakým tvrdším slouhou oligarchů typu Drahoše, Hilšera, Fischera nebo Pavla. Ti by použili slouhy z vedení ČSSD nanejvýš jako toaletní papír, na což má aktuálně monopol pouze vládnoucí oligarcha Babiš, případně jeho kamarád Bakala a vedení Aspen Institutu. Připomenout můžeme i fakt, že přední slouha především německých euromarxistů a Zemanův nepřítel Špidla zlikvidoval kdysi fungující opoziční smlouvu mezi ČSSD a ODS, čímž zahájil finální likvidaci české levice. Patrně to dostal za úkol a dodnes je šedou eminencí hošanů v lihovém domě a prodlouženou rukou Berlína.
Zcela nelogické a nepochopitelné láskyplné obětí plné nenávisti mezi Zemanem a vedením ČSSD bude proto pravděpodobně pokračovat až do konce jeho prezidentování. Vztah mezi Zemanem a ČSSD je dokladem odporné špinavosti politiky, té české obzvláště. Nezměnila se od roku 1918 a připomíná chůzi ve výběhu u kravína, kde je třeba si dávat neustále pozor, kam člověk šlape. Nicméně naši demokratičtí politici si natáhli gumáky a tváří se, že si vykračují po vyleštěné podlaze chirurgické ordinace, zatímco nemyslící voliči miliardářského oligarchy Babiše se cachtají naboso a radostně se ze všech sil vzájemně přesvědčují o nádherné vůni a radostném zážitku.

O Zemanově personální politice není třeba se příliš rozepisovat. Stačí si připomenout jména politických podrazáků jako Gross, Buzková, Sobotka nebo Špidla, kteří kromě bezcharakterního chování vůči svému šéfovi zahájili pohřeb ČSSD. Hamáček, Petříček, Dienstbier, Sobotka a další vůdcové ČSSD a jejich poradci jsou jejich aktivní následovníci. Arogance, hrabivost a podlézání zájmům cizáckých oligarchů a jejich slouhů v Bruselu a Berlíně. ČSSD se ze strany pracujících lidí stala postupně partají namyšlených a hrabivých hošanů protinárodní pražské havlérky. Ostatně i Zeman na tom má svůj podíl. Stačí připomenout neslavný sjezd v Bohumíně, kde byla zakázána spolupráce s KSČM. Tím byl znemožněn vznik silné levicové opozice a podpořeno bezuzdné řádění takzvaných demokratů v české ekonomice, posluhování cizákům a německá kolonizace. Bohumínské usnesení je platné dodnes, ale jak vedení ČSSD, tak KSČM se tváří, jako by neexistovalo, hlavně když to vynáší a lásku oligarchů přináší.

Od Zemanovy katastrofální personální politiky se logicky odvíjejí i jeho informační servis a možnosti. Právě personální politiku můžeme označit za Zemanovu celoživotně nejslabší stránku, což je pravděpodobně dáno jeho povahou. Vzhledem k všemožným formálním povinnostem a odrážení neustálých útoků ze strany slouhů oligarchů sotva může sám sledovat a vyhodnocovat veškeré informace. Prostě na to nemá čas. Tím se dostává do závislosti na informačním servisu druhých. O jeho partě na Hradě si nelze dělat žádné iluze. Je to sám o sobě doklad pokračování jeho katastrofální personální politiky. Kdysi dostal nápad vytvořit externí expertní tým odborníků. Někdy před dvěma, možná už více roky se konala první a poslední schůzka. Tím to skončilo a monopol na informace si uchovala jeho hradní parta.

Zde bychom mohli připomenout, že dodnes je jeho vojenským poradcem operetní generál a jeden z nejneschopnějších ministrů obrany Picek. Ženatý generál, specialista na slavnostní nástupy a kladení věnců, který ze svojí vdané sexuální podpory udělal ředitelku odboru, čímž přetrumfl i Nečase, jehož podpora a ředitelka na rozdíl od té Pickové aspoň byla střízlivá, údajně dřela jako kůň a nebyla vdaná. A tato dvojka komických politických erotomanů vydala písemně morální(!) kodex pracovníků Ministerstva obrany. Zemanovým bezpečnostním poradcem byla, možná ještě je (?) podezřelá figurka z Ministerstva vnitra, o níž se již v době mise v Iráku veřejně říkalo, že je agentem CIA. Takové poradce má Zeman a nebudou sami. S takovým informačním servisem se můžeme dočkat ještě dalších úžasných prezidentských nápadů.

Nelze rovněž vyloučit, že v rámci vydíratelnosti a faktu, že další prezidentské volby se ho již stejně netýkají, dostal Zeman za úkol odpudit část svých voličů, a tím podpořit některého z kandidátů oligarchů a pražské havlérky. Proto takové neuvěřitelné pozvání samozvance připomínajícího Franka, Pinocheta či některého z vražedných latinskoamerických diktátorů. Je jen otázka, zda se má umést cestička na Hrad slouhovi cizáků s blízkým vztahem k Aspen Institutu bývalému generálu, který zapomněl na svoji čest a přísahu, Pavlovi, nebo záložnímu favoritovi oligarchů Fischerovi. Hilšer, Horáček, případně nějaký další komik budou vytvářet divadelní kulisy, zcela jistě nikoli zadarmo. Pokud nám oligarchové připraví takový seznam prezidentských kandidátů, nemusíme k příštím prezidentským volbám ani chodit a budeme na Zemana rádi vzpomínat.

Nicméně bez ohledu na pozvání prolhaného samozvance a cizáckého slouhy oligarchů z Venezuely bychom neměli Zemana hned zatracovat. Má úžasné znalosti, skvělé analytické myšlení a verbální projev na úrovni starořímského senátora, čímž předčí i ve svém věku veškeré protivníky. Stačí si připomenout trapného Drahoše, který neuspěl ani s králíky, dominou, obrovskou podporou pražské havlérky, samozvaného kněze Halíka a cizáckých médií. Zeman se dlouhá léta v rámci krajně obtížné situace snažil vybojovat aspoň něco pro naši republiku a české občany, a to jak v ekonomické, tak i bezpečnostní oblasti. Na rozdíl od Havla to byl a je do značné míry národní prezident. Z hlediska mezinárodní politiky stál Zeman většinou na správné straně. Stačí připomenout jeho podporu Izraele proti palestinským a jiným islámským teroristům podporovaným naopak euromarxisty. Exprezidentu Klausovi se dostane spravedlivého ocenění pravděpodobně v delším časovém odstupu.
Za vlastenecké názory a podporu zájmu většiny občanů se Zemanovi dostávalo a dostává dlouholeté neutuchající nenávistné propagandy a sprostých, primitivních útoků ze strany většiny médií, jež ovládají pražská havlérka, Soros a jeho slouhové Bakala a Babiš. Ten poslední se samozřejmě tváří, že se ho tažení proti Zemanovi netýká, ale to je jeho typický způsob jednání. Na základě vlastní zkušenosti mohu konstatovat, že se mu nedá věřit ani pozdrav. Především Zeman udělal mnohé k záchraně naší země před jadernou válkou. V rámci katastrofální a stále horší situace se snažil podporovat české výrobce a jejich export. V tom mu úspěšně škodila právě ČSSD. Měl nepopiratelně sociální myšlení a snahu podporovat občanskou většinu stále chudnoucí pod tlakem germánské kolonizace podporované pražskou havlérkou. Zeman vytvářel čas a podmínky k odporu proti kolonizaci, islamizaci a afrikanizaci naší země. Místy musel takticky ustupovat a volit priority.

Nicméně představte si na jeho místě Halíka, Schwarzenberga, Albrightovou, Švejnara, Drahoše, Horáčka, Dlouhého, Dienstbiera, Němcovou, Fischera, Hilšera, Pavla, případně jiné cizácké slouhy, které se nám pražská havlérka snažila vnutit jako prezidenty, a k tomu několik šašků, které je zbytečné jmenovat, protože dělali pouze křoví. Už chybějí jen Bartoš, Janda, Putna a Feri. Slušnější kandidáti by se vešli na prsty jedné ruky, a ještě by zbylo, a samozřejmě neměli šanci. První funkční období prezidenta Zemana lze hodnotit jednoznačně pozitivně. Jako každý měl a má svoje kladné a záporné stránky, přičemž ty kladné dlouho převažovaly ve vztahu k vlasti a národu. Jako každý dělal a dělá chyby, nicméně jich dělal méně než jeho nepřátelé. Svojí politikou jednoznačně chránil a spojoval národ, nikoli podporoval slouhy cizáků, čímž plnil prezidentskou přísahu. Druhé funkční období už bude pravděpodobně slabší, ale stále vytváří čas k odporu v rámci odpočítávání blížícího se konce EU. Po odchodu prezidenta Zemana s jeho přednostmi i chybami nám hrozí doba temna v rámci oligarchizace Evropy.

Parlamentní listy 13.2.2019                    Martin Koller

You have no rights to post comments

Počasí

Parse error in downloaded data

Kalendář

červen 2024
Ne Po Út St Čt So
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Statistika

Dnes220
Včera269
Celkem537975

23.06.2024

Search